Z usług korzystali:

O portalu

Celem odmiennej strony wydaje się rozpowszechnianie danych na temat muzycznej sceny szczecińskiej. Co dwójka tygodnie przenikać będą płytkie reportaże o zespołach.

Niczym to prezentuje się? Działanie wydaje się proste. Spodobał mi się Wasz czaplice, urzekła moją osobę Wasza nuta ‽ kontaktuje się. Zabieram kamerę na Waszą przymiarkę lub w inne umówione miejsce jak i również kręcę o Was naskórkowy film. Wyrządza pytania, Wy odpowiadacie. Rozciągłość reportażu nie będzie przekraczała 10 minut. Wszystko wydaje się robione sumarycznie za darmo. Nie pobieram symbolicznych pieniędzy od momentu muzyków!
Robię to bo kocham, bo jestem muzykiem jak i również wkurwia nam tak konkurencyjne zainteresowanie początkującymi zespołami. W Szczecinie wciąż będzie się działo!

Nie zajmuję się zespołami, które mi się nie podobają. Portal znajduje się SUBIEKTYWNY. Wyrażam w zanim swoje refleksje oraz nawałnicę. Jeżeli się z tymże nie zgadzasz, nie zajmuj mi terminu.

Co obojętnie jaki czas sądzę organizować Lustracja Szczecińskich Grup Muzycznych.

Jeżeli jesteś zainteresowany reportażem o własnym zespole, przekręćże lub napisz.

Dodaj postscriptum

Twój adres list elektroniczny nie pozostanie opublikowany.


oktet × top3 =

Możesz stosować następujących tagów oraz atrybutów HTML -a: < a href=" " title=" " > < abbr title=" " > < acronym title=" " > < b> < blockquote cite=" " > < cite> < code> < del datetime=" " > < em> < i> < q cite=" " > < strike> < strong>