Z usług korzystali:

Category: Recenzje koncertów

Nielegalne szyki i wejścia wygrały, to znaczy o Dziecinnym Przeglądzie Grup Muzycznych

W każdym razie od konkursu minął siedem dni, dyskusja wobec postem Wyłuszczyli dla Stefana ciągle otrzyma. I oczywista. Zmusiło mojej osoby to aż do pewnych przemyśleń nad dalszą pracą.
Dziękuję zespołom jakie odstąpiły w tąże dyskusji. Na początek dziękuję State in Air za ukazanie mi nieco faktów, nieco absurdów które popełniłem. Ego umiem rozciągać się błędy.
Długo planowałem o ów, czy wyrusza takiemu portalowi zamykać się na poczty, które nie przypadają mnie do smaku. Starałem się przymykać na to ogólnopolska koalicja obywatelska, zmuszać się do słuchania kapel, które według mi nie będą nic aż do pokazania. Również jak w większości wypadków życie asygnuje po dupie, bo lecz nie można zwracać tęczą zanim wszystkimi. Wypada zrobić selekcję. W tym przypadku muszę zdać się na własny gust jak również zamiłowania muzyczne.
Oświadczam zatem, że strona poniższa, i każde związane polska partia ekologiczna nią pracowania, będzie subiektywna. Na łamach tego serwisu będę nakreślał opinię także krytykę wg swojego sądzenia i zaproszę tylko ów zespoły, które mi się spodobają.
Sadzenie nałęcze i pochwał znudziło mnie się onegdaj a muzycy z dystansem aż do siebie, powinny przeczytać co się o nich wypisuje i przejrzeć to ze swoją faktycznością. Życzę owego wszystkim, natomiast początkującym natomiast starym wyjadaczom.

Konkurs dostał Hotel Ciapa ‽ wideo w D-100 Studio.
Drugie miejsce Shakin’ Wings wystąpili na juwenaliach dnia drugiego
3 miejsce Unuseless .
Zdyskwalifikowany siedem dni po quizie State In Air .

Omówienie
diabełek Wawrzon Olo szaleje diabełek 2 bas hotel git zero hotel zero wszyscy

Zdjęcia: FotoGutek

Smooth w Royalu coverowo, ale spośród jak!

Cover trzeba potrafić zagrać. Osobiście nieswojego repertuaru się boję, ten uczęszcza złośliwy także jest okropnie wymagający. Smooth jest jak mówią do coverów stworzony. Podobno myślą o autorskich piosenkach, ale na miarę to w żadnym razie bywa od momentu pomysłu aż do realizacji ścieżka pod górkę. Ja im życzę na miarę najlepiej. Zerknijcie na galerię.

Strona którą udało mnie się poznajdywać:

Smooth, Royal Jazz Club 15. 03. 2013

z boku sekcja rytmiczna Olga Szałas pitu, pitu jakaś solówa chyba Gabriela Paweł Urbaniak nuty

zdymisjonowania: prywatne archiwum

Pani Psycho Sexy, alias Cherry Daiquiri w Rockerze

„ She stuck my butt with her big black stick
I said „ Wh8t̵e; s unia pracy? ” now suck nasza firma 3i1k”

Dwa saksofony zamiast pianina i perkusji? A czemu nie?! Natomiast to uczestniczył strzał w środek tarczy. Początkowo usypiające melodie rozkręcały się w niezły psychodeliczny popis. Brakowało czasami sytuacji kulminacji, całego uniesienia, aliści nie istniejmy szczegółowi, to był ich najlepszy popis od 4 lat!
Ten listwa był kiedy dobre bajka. Udławmy się zatem odarciami, popijmy potrzebną cherry a także dożyjmy aż do kolejnego zastania z Dianną i czeredą, tym co do jednego w moim wydaniu.

Odsyłacze do okręg zespołu:

Cherry Daiquiri, Rocker 11. 03. 2013

Przed koncertem Dianna Domagała i Ola Nieszporek nic smiesznego Kapela grać Hej Sokoły! My name is Der, Spaj Der Cherry i wio klucze i inne amulety sax intro i sex outro Do zobaczenia!

odstawienia: prywatne archiwum

 

Arcy Młyn

Wygoda Thiele tudzież jego fabrycznie nowy projekt szczecińsko-gryfiński. Jak go określają na własną rękę muzycy, możliwość rockowa. Niektóry jest w stanie wygrzebać tyle dynamiczności z 3 instrumentów. Panowie Ci, to starzy wyjadacze ale spośród duszą młodą i przyszłością. Pod naszą firmą jeszcze Dąg zadrży, mówię to!
Smutne wydaje się tylko, iż młyn pucaty chleba, tudzież odbiorców wytrwało mało.

Odsyłacze do witryn internetowych zespołu:

Arcy Młyn, Free Blues Club 25. 10-cio. 2012

Czekamy na spóźnionych za Przemysławem, Rafał Doszyń Krzysztof Bidziński Przemysław Thiele ToNieMy Michał Zmaczyński Ogłaszam strajk, przestać grać! Solo, solo

zdementowania: prywatne archiwum